Geen goede voorstellen

Voor een jonge, ambitieuze, hoog opgeleide vrouw begin de 30 zijn er geen matches in hun database.
Ze zeggen dat ze deze hebben, maar er komt geen enkel voorstel.
En als je er open en eerlijk over wilt communiceren (want het kost toch veel geld), dan worden jouw bezorgdheden afgewimpeld.

Zwakke punten
Geen goede voorstellen, geen goede matches, geen goede communicatie

Bezoek R&F Introductions Reviews over R&F Introductions

reacties

Beste, uiteraard weet ik niet wie je bent en mocht je echt lid zijn geweest, dan lijkt me deze review toch niet geheel naar waarheid, daar we net veel mannelijke dertigers hebben in ons bestand en sowieso zin ze steeds uit het midden- en hogere segment en een deel ervan kan je zelfs terugvinden via onze publieke site via deze link: https://www.rfintroductions.be/nl/onze-leden/zoeken Ook geven we steeds een garantie op een minimum aantal (en dit is geen maximum uiteraard) voorgestelde matches en is doorheen de aansluiting net constant communicatie en coaching met onze leden in de zoektocht, welliswaar trachten we onze leden zich wat meer open te stellen en effectief op date te gaan met degene die we voorstellen, daar we een wetenschappelijke onderbouwde matching doen en vragen leden dan ook om even hun soms ellenlange wenslijstje wat los te laten, want het is niet steeds zo dat het ideaal beeld van een partner dat in jouw hoofd zit, ook de juiste levenspartner zal zijn in de realiteit en net dat is onze rol als matchmakers! En leden die zich openstellen en openstaan voor onze matchmaking en effectief op date gaan met de voorgestelde profielen, hebben we slaagratio van + 80%! Ons team staat steeds open om dit met je persoonlijk te bespreken en mochten we ergens tekort zijn geschoten, dan zullen we dit ook zeker meteen recht zetten voor je! Het R&F team wenst je in ieder geval fijne feestdagen en een liefdevol 2022!

Bezoek R&F Introductions Reviews over R&F Introductions

Schrijf een reactie op deze review

Stuur me een email als iemand een review schrijft over R&F Introductions
Stuur me een email als iemand reageert op mijn review
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden