weinig tot geen matching

weinig tot geen matching

Komen niet na wat ze beloven. Wat ze er niet bij zeggen, is dat je telkens 6-8 weken moet wachten vooraleer men jou een volgende date voorsteld. Soms lijkt het of ze jou vergeten zijn en als je hen belt, hebben ze net iemand op het oog voor jou of hebben ze iemand waarmee ze een intake hebben gehad, maar wachten tot die zich heeft ingeschreven. Mij zegt dit dat ze weinig leden hebben. Ook dit vertellen ze niet voorafgaand je inschrijving.
Eens je bent ingeschreven en het geld op hun rekening staat, wordt er geen rekening gehouden met je wensen. Men kiest lukraak wie op dat ogenblik vrij is. Ik had het gevoel dat er niet echt gezocht werd. Men beloofd x aantal matches voor jou te zoeken. Die heb ik zelfs niet gekregen.
Men heeft zelfs het onbeschaamde lef je eigen initiatieven - waarbij je zelf een berichtje stuurt naar een lid - bij de "beloofde matches" te rekenen.

Ook opvallend... Eens je toegang hebt tot de website staan de meeste leden op "dating" en kan je zelf geen contact leggen met deze personen. Sommigen stonden vanaf dag 1 dat ik lid was gedurende het ganse jaar op de website op "dating". Wat ik wel heel vreemd vond. Waarom zou je langer dan 1 jaar lid blijven maw je contract verlengen als je aan het daten bent? Mogelijks zijn dit profielen die al lang niet meer lid zijn, maar laten ze deze staan als lokmiddel.
Ook sommige reviews schrijven ze hier zelf. Niet eerlijk R&F! Als "proffessioneel" matchingbureau moet je de negatieve kritiek ook kunnen aanvaarden. Als ik jullie antwoord op sommige neg berichten lees, frons ik mijn wenkbrauwen.

Kortom: voor mij is Audrey enkel actief geïnteresseerd als je vip exclusive bent (lidgeld vanaf 3000 EUR). Nochtans heb ik van deze leden net hetzelfde gehoord. Weinig matching. Het gebeurt lukraak en soms heb je geluk dat het wel klikt.

Zwakke punten
Geen matching
Geen opvolging
Nauwelijks bereikbaar als je vragen hebt
Te duur voor wat ze aanbieden

Bezoek R&F Introductions Reviews over R&F Introductions

reacties

Beste, jammer dat je review toch niet echt strookt met onze werkwijze, dus vraag mij sterk af of je echt lid bent geweest? We overlopen al onze vip en vip excl leden elke maand, dat is dus om de 4 weken en niet om de 6 a 8 weken? We vergeten zeker niemand? En zijn zeer open in onze communicatie met leden. Onze matching is wetenschappelijk onderbouwd en we vragen leden steeds om hun criteria wat open te stellen om zo de juiste match te vinden, als hun verwachtingen bv. niet realistisch zijn dan starten wij niet aan de opdracht, want elk van onze leden is onze prioriteit en ons doel is de juiste match voor hen te vinden. Waar we een garantie geven op een minimum aantal voorstellen en/of contacten, we zijn dan ook het enige bureau in België die de combinatie heeft van personal matchmaking en online datingfuncties en leden weten op voorhand dat contacten uiteraard ook meetellen bij het beloofde aantal contacten, dus als iemand lid wordt zijn ze hier zeker van op de hoogte, dus jouw schrijven hierover laat weer blijken dat je niet lid bent geweest? Wat de profielen betreft die in dating staan, deze kunnen inderdaad meer dan 1 jaar on hold staan, want een exclusive lid is voor 12 maanden lid met de optie om tot 12 maanden on hold te zetten en vip leden hebben 12 maanden met 6 maanden optie om on hold te staan, dus als wij iemand matchen in de eerste maand van hun lidmaatschap, blijven ze in dating totdat ze ofwel graag terug nieuwe dates hebben, of indien we de juiste match voor hen hebben gevonden, kan het zijn dat hun account nog 23 maanden in dating staat om dan definitief af te lopen. Dus mocht u lid zijn of geweest zijn, dan had u zelf ook deze berekening kunnen maken en onze introducties zijn absoluut enkel met echte profielen. Dan het feit dat we zelf reviews schrijven? Waarom zouden we dat doen? Op onze website zelf zetten we ook af en toe getuigenissen van onze leden, daar hebben we ook steeds een email van als staafmiddel en we hebben al honderden koppels samengebracht, dus er staat hier maar een fractie van getuigenissen zelfs ;) leuk dat (ex)leden dit ook af en toe doen, we bedanken hen daar ook uiteraard voor, het is steeds de kroon op ons werk. En of leden nu bij ons het goedkoopste lidmaatschap kiezen of voor een exclusive, onze opdracht wordt steeds met hen op voorhand besproken en we houden ons daar ook aan. We zijn het grootste datingbureau in Vlaanderen, dat wordt je niet door niet correct, eerlijk en transparant te werken en vooral de hoge slaagkans op het vinden van een match is ons succes.

Bezoek R&F Introductions Reviews over R&F Introductions

Schrijf een reactie op deze review

Stuur me een email als iemand een review schrijft over R&F Introductions
Stuur me een email als iemand reageert op mijn review
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden